Služby > Efektivní nákup

Nabízíme více než holé uspořádání e-aukce. Využíváme našich zkušeností a znalostí k tomu, abychom vám mohli poskytnout plnohodnotnou podporu vašeho nákupu. Je pouze na vás, jak hluboko nás do svých procesů pustíte.

Zjistíme, kde všude se dá ušetřit, a zároveň doporučíme nejvhodnější postup spolupráce. Výběrem dodavatele nákupní proces zdaleka nekončí…

  • definice potřeb vaší společnosti
  • výběr oblastí pro e-aukci
  • nastavení nákupních procesů
  • nastavení informačního toku
  • následná péče

Záleží nám na tom, abyste si s novým dodavatelem vybudovali pozitivní vztah založený na vzájemné důvěře. Po skončení výběrového řízení dohlížíme na kvalitu poskytovaných služeb, korektní komunikaci i dodržení obchodních podmínek.

S našimi službami můžete pouze získat!

Nový rozměr služeb

Nejdůležitější je pro nás vaše dlouhodobá spokojenost. Tu vám však pouhé uspořádání e-aukce nikdy nepřinese. Proto jsme se rozhodli pro další podporu vašeho nákupu. Víme, jak efektivně řídit vztahy mezi zákazníky a dodavateli. Součástí našich služeb je i optimalizace procesu a nalezení alternativních řešení pokrytí vašich materiálových potřeb.

Jsme tu pro vás, kdykoliv bude třeba

V případě, že něčemu nerozumíte, neváhejte se na nás obrátit. Rychle řešíme každý problém, který nastane během procesu výběru, ale také po něm. Právě to z nás dělá jedinečné partnery, na které je vždy spolehnutí.

Zajistěte si s dodavateli dobré vztahy!

Jako třetí strana, která zná obsah vaší smlouvy a smluvených dodávek, máme možnost neustále posuzovat jednání vybraných dodavatelů. Nemusíte nám nic zdlouhavě vysvětlovat. Díky znalosti souvislostí vše rychle pochopíme.

Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám