Služby > E-aukce

Je nesmyslné soustředit se pouze na nejnižší cenu. Uvědomujeme si důležitost ostatních parametrů nabídky. Vyhodnocením těchto parametrů až po e-aukci ztrácí samotná e-aukce smysl.

  • e-aukce nejen o ceně
  • široký výběr kvalitních dodavatelů
  • osobní přístup
  • výpočet odměny pouze procenty z výsledků

Po celou dobu s vámi konzultujeme každý důležitý krok. Vy o všem rozhodujete a řídíte celý průběh e-aukce.

Široký výběr kvalitních dodavatelů

U elektronických aukcí zaměřených pouze na cenu se často stává, že se opravdu kvalitní dodavatelé odmítají takových e-aukcí zúčastnit. V tom tkví jedna z výhod našeho přístupu. Dodavatelé nabízející kvalitní služby jsou spokojení, protože vědí, že mohou uspět i s vyšší cenou. Je pro ně důležité, že si zákazník všímá přidané hodnoty, kterou za to získá.

U nás se za služby platí až tehdy,
když začnete opravdu šetřit!

Mnoho prvotřídních dodavatelů se k nám rádo vrací také díky naší variabilní zákaznické podpoře. Vždy s nimi komunikujeme telefonicky. Pokud si to situace žádá, neváháme se s nimi setkat přímo. Tím jim dáváme najevo náš skutečný zájem a osobní přístup. Vy získáte široký výběr nabídek, ze kterého si snadno zvolíte vhodného dodavatele.

Odměna jen z úspory

Výše naší odměny vypočítáváme pomocí procent z dosažených úspor. Domluvíme se i na parametrech pro výběr ideálního dodavatele. Ty budou později použity k určení vaší reálné úspory. Vše je předem ošetřeno pomocí přehledné smlouvy.

Svěřte se do rukou odborníků.
S námi ušetříte!

Aukce energií

Této oblasti se v poslední době věnuje velká pozornost. Oprávněně. Chcete-li provést celou problematikou, dosáhnout nejvyšších úspor, obraťte se na nás. Jsme vám oporou znalostí práva, trhu i energetických burz.

Od úspor Vás už dělí jen krok
Napište nám